Sosyal Medyadan Para Kazanmak

INSTAGRAM'DAN NASIL PARA KAZANILIR?

Gün geçtikçe sosyal medya üzerinden para kazanma yolları ve bu doğrultuda kazanılan paralar da artmaktadır. Neredeyse her beş paylaşımdan biri reklam olan Instagram'da, siz de bir hesap açarak veya var olan hesabınızla para kazanabilirsiniz. Peki nasıl? Detayları yazımızda.

Instagram'dan para kazanma yollarının en büyüğü, reklam alarak para kazanmaktır. Günümüzde şirketler, viral reklamlarla kendilerini tanıtmaya daha fazla yöneldiği için; FacebookInstagram ve Twitter'da özellikle de ünlüler sayesinde reklamlarını yapmaktadır. Ayrıca bu piyasa öylesine büyüktür ki bazı ünlüler ve büyük sayfalar paylaşım başına binlerce lira kazanmaktadır. Peki siz bu platformdan nasıl faydalanabilirsiniz? Gelin önce mevcut durumdan yola çıkalım. 

Şu an halizhazırda bir Instagram hesabınız var mı? Varsa, güzel. Eğer yoksa ücretsiz kaydolarak bu aşamayı tamamlayın. İkinci aşama, bir konsept belirlemektir. Yani kişisel olarak ün kazanmadıysanız sitemizden takipçi satın alarak ün kazanmanızı hızlandırabilirsiniz, genel olarak bilgiler paylaşan veya komedi içerikli bir sayfa açabilirsiniz. Sayfayı da açtıysanız gelin şimdi nasıl para kazanılır son aşamaya geçelim.

Reklam Almadan Önce Reklamınızı Yapın!

Reklam alacak kadar ünlü biri değilseniz, o halde takipçi beğeni paketlerimizden sipariş ederek kendi reklamınızı yapın. Paralı ve parasız iki türlü reklam yöntemi vardır. Parasız olana odaklanırsak: Büyük sayfaların altında dikkat çekici yorumlar yapın. İnsanlar paylaşımlardan öte yorumları okumayı sever. "Ancak büyük sayfalarda herkes yapıyor bana fırsat olmaz." demeyin. Botla yorum beğendirme sistemleri işte bunun için var. Bu sistemlerden faydalanarak yorumlarınıza birkaç bin beğeniyi anında atabilir ve milyonlarca kez izlenen bir videonun altında ilk yorum sizin olabilir.Instagram yorum satın alma hizmetimizi kullanarak sizde bu konuda hızlı bir şekilde ün kazanabilirsiniz.

Böyle devam ederek ve iyi paylaşımlar yaparak kısa sürede binlerce takipçiye ulaşabilirsiniz. Bu sayede online ticaret yapan şirketlerle de iletişime geçerek ürünlerini pazarlayabilirsiniz.